Kalenteri
Tammikuu 2020
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
1
 
 
1
2
Harjoitukset:AE-Koulu
19:00-21:00
Fyssa+Laji
19.00 Fyssa19.30-21 Laji
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:00
Fyssa+Laji
19.30 Fyssa20-21 Laji (Aktia-kenttä)
3
4
5
2
6
Harjoitukset:Sipoon Areena
18:30-21:00
Palaveri+Fyssa+Laji
HUOM! Aikataulumuutos:18:30 Palaveri Ingman Ar
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:45-21:30
Fyssa+Laji
19.45 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
7
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:30
Fyssa+Laji
19.30-20.15 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
8
Harjoitukset:Porvoon Kokonhalli
20:00-21:00
Fysiikka
Akatemian ja Edustuksen yhteiset Fysiikkaharjoitukset Porvoon Kokonhallilla k
9
Harjoitukset:AE-Koulu
19:00-21:00
Fyssa+Laji
19.00 Fyssa19.30-21 Laji
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:00
Fyssa+Laji
19.30 Fyssa20-21 Laji (Aktia-kenttä)
10
11
12
3
13
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:00-21:00
Fyssa+Laji
19.00 Fyssa19.30-21 Laji (Audi-kenttä)
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:45-21:30
Fyssa+Laji
19.45 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
14
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:30
Fyssa+Laji
19.30-20.15 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
15
Harjoitukset:Porvoon Kokonhalli
20:00-21:00
Fysiikka
Akatemian ja Edustuksen yhteiset Fysiikkaharjoitukset Porvoon Kokonhallilla k
16
17
18
19
Peli:Helsinki, Myllypuro Areena Center
10:00-11:00
LoSB-ÅIF /PSS B-pojat Akatemia
Alueen B-poikien liiton Aluejatkosarjan/B.Lohkon 3.turnaus(kierrokset 5-6) My
Peli:Helsinki, Myllypuro Areena Center
12:00-13:00
Oilers Akatemia-ÅIF /PSS B-pojat Akatemia
Alueen B-poikien liiton Aluejatkosarjan/B.Lohkon 3.turnaus(kierrokset 5-6) My
4
20
21
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:30
Fyssa+Laji
19.30-20.15 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
22
Harjoitukset:Porvoon Kokonhalli
20:00-21:00
Fysiikka
Akatemian ja Edustuksen yhteiset Fysiikkaharjoitukset Porvoon Kokonhallilla k
23
Harjoitukset:AE-Koulu
19:00-21:00
Fyssa+Laji
19.00 Fyssa19.30-21 Laji
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:00
Fyssa+Laji
19.30 Fyssa20-21 Laji (Aktia-kenttä)
24
25
Peli:Vantaa, Campo Center
11:00-12:00
ÅIF /PSS B-pojat Akatemia-EräViikingit Valkoinen
Alueen B-poikien liiton Aluejatkosarjan/B.Lohkon 4.turnaus(kierrokset 7-8) Va
Peli:Vantaa, Campo Center
14:00-15:00
ÅIF /PSS B-pojat Akatemia-GrIFK
Alueen B-poikien liiton Aluejatkosarjan/B.Lohkon 4.turnaus(kierrokset 7-8
Peli:Jyväskylä, Palokan koulukeskus
18:30-21:00
Happee-ÅIF /PSS B-pojat Edustus

26
5
27
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:00-21:00
Fyssa+Laji
19.00 Fyssa19.30-21 Laji (Audi-kenttä)
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:45-21:30
Fyssa+Laji
19.45 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
28
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:30
Fyssa+Laji
19.30-20.15 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
29
Harjoitukset:Porvoon Kokonhalli
20:00-21:00
Fysiikka
Akatemian ja Edustuksen yhteiset Fysiikkaharjoitukset Porvoon Kokonhallilla k
30
31
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/sbpox/calendar/ical.php?cal=Bpojat20022003_1148
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita