Kalenteri
Joulukuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
48
 
 
 
 
 
 
1
49
2
Peli:Ingman areena Audi-kenttä
19:30-21:00
ÅIF /PSS Akatemia-ÅIF naiset
Paikalla 18.45, ennen peliä pidetään pieni palaveri
3
Peli:Masalan LT Center
20:15-21:15
Rangers-ÅIF /PSS B-pojat Edustus

Harjoitukset:Sipoon Areena
19:45-21:30
Fyssa+Laji
Ketkä ei ole Alueliigan pelissä, niin treenit ÅIF-miesten edustuksen kanssa seur
4
Harjoitukset:Porvoon Kokonhalli
20:00-21:00
Fysiikka
Akatemian ja Edustuksen yhteiset Fysiikkaharjoitukset Porvoon Kokonhallilla k
5
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:00
Fyssa+Laji
19.30 Fyssa20-21 Laji (Aktia-kenttä)
6
7
8
50
9
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:00-21:00
Fyssa+Laji
19.00 Fyssa19.30-21 Laji (Audi-kenttä)
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:45-21:30
Fyssa+Laji
19.45 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
10
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:30
Fyssa+Laji
19.30-20.15 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
11
Harjoitukset:Porvoon Kokonhalli
20:00-21:00
Fysiikka
Akatemian ja Edustuksen yhteiset Fysiikkaharjoitukset Porvoon Kokonhallilla k
12
13
14
15
Peli:Ingman Areena(Audi-kenttä)
15:00-16:00
GrIFK-ÅIF /PSS B-pojat Akatemia
Alueen B-poikien liiton Aluejatkosarjan/B.Lohkon 2.turnaus(kierrokset 3-4) Sö
Peli:Ingman Areena(Audi-kenttä)
20:00-21:00
ÅIF /PSS B-pojat Akatemia-Tiikerit II
Alueen B-poikien liiton Aluejatkosarjan/B.Lohkon 2.turnaus(kierrokset 3-4) Sö
51
16
Peli:Ingman Areena(Audi-kenttä)
19:00-21:30
ÅIF /PSS B-pojat Edustus-Indians

Harjoitukset:Sipoon Areena
19:00-21:00
Fyssa+Laji
19.00 Fyssa19.30-21 Laji (Audi-kenttä)
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:45-21:30
Fyssa+Laji
19.45 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
17
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:30
Fyssa+Laji
19.30-20.15 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
18
Harjoitukset:Porvoon Kokonhalli
20:00-21:00
Fysiikka
Akatemian ja Edustuksen yhteiset Fysiikkaharjoitukset Porvoon Kokonhallilla k
19
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:00
Fyssa+Laji
19.30 Fyssa20-21 Laji (Aktia-kenttä)
20
21
22
52
23
24
25
26
27
28
29
53
30
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:00-21:00
Fyssa+Laji
19.00 Fyssa19.30-21 Laji (Audi-kenttä)
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:45-21:30
Fyssa+Laji
19.45 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
31
 
 
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/sbpox/calendar/ical.php?cal=Bpojat20022003_1148
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita