B-pojat (2002-2003) Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
12.03.2020 B-pojat Alueliiga Kerava, Kurkelan koulu Blackbirds Musta - ÅIF
08.03.2020 B-pojat 1.divisioona Pori, Itätuuli Areena Karhut - ÅIF
07.03.2020 B-pojat E-S aluejatkosarja Masala, LT-center LoSB - ÅIF
07.03.2020 B-pojat E-S aluejatkosarja Masala, LT-center ÅIF - Tiikerit II
07.03.2020 B-pojat 1.divisioona Ingman Areena(Audi-kenttä) ÅIF - Nokian Krp
05.03.2020 B-pojat Alueliiga Porvoo, Albert Edelfeltin koulu ÅIF - EräViikingit Valkoinen
04.03.2020 B-pojat 1.divisioona Tikkurilan Urheilutalo, Vantaa Tiikerit - ÅIF
01.03.2020 B-pojat E-S aluejatkosarja Ingman Areena(Audi-kenttä) GrIFK - ÅIF
01.03.2020 B-pojat E-S aluejatkosarja Ingman Areena(Audi-kenttä) EräViikingit Valkoinen - ÅIF
01.03.2020 B-pojat 1.divisioona Nikkilä, Monitoimihalli ÅIF - SPV
01.03.2020 B-pojat E-S aluejatkosarja Ingman Areena(Audi-kenttä) ÅIF - Oilers Akatemia
13.02.2020 B-pojat harjoituspelit Ingman areena ÅIF - ?
11.02.2020 B-pojat Alueliiga Lohja, Tennarin palloiluhalli LoSB - ÅIF
10.02.2020 B-pojat harjoituspelit INGMAN AREENA ÅIF - ÅIF NAISET
09.02.2020 B-pojat 1.divisioona Helsinki, Ruskeasuon Areena Center M-Team - ÅIF
08.02.2020 B-pojat E-S aluejatkosarja Lohja, Tennarin palloiluhalli ÅIF - LoSB
08.02.2020 B-pojat E-S aluejatkosarja Lohja, Tennarin palloiluhalli Tiikerit II - ÅIF
07.02.2020 B-pojat 1.divisioona Ingman Areena(Audi-kenttä) ÅIF - AC Haki
30.01.2020 B-pojat Alueliiga Myllypuron Arena Center EräViikingit Musta - ÅIF
26.01.2020 B-pojat 1.divisioona Lappeenranta, Joutsenohalli PoNoVo/NST - ÅIF
25.01.2020 B-pojat 1.divisioona Jyväskylä, Palokan koulukeskus Happee - ÅIF
25.01.2020 B-pojat E-S aluejatkosarja Vantaa, Campo Center ÅIF - GrIFK
25.01.2020 B-pojat E-S aluejatkosarja Vantaa, Campo Center ÅIF - EräViikingit Valkoinen
20.01.2020 B-pojat 1.divisioona Ingman Areena(Audi-kenttä) ÅIF - FBC Turku
19.01.2020 B-pojat E-S aluejatkosarja Helsinki, Myllypuro Areena Center Oilers Akatemia - ÅIF
19.01.2020 B-pojat E-S aluejatkosarja Helsinki, Myllypuro Areena Center LoSB - ÅIF
16.01.2020 B-pojat Alueliiga Porvoo, Albert Edelfeltin koulu ÅIF - AC Haki
04.01.2020 B-pojat 1.divisioona Turku, Leaf Areena TPS Akatemia - ÅIF
16.12.2019 B-pojat 1.divisioona Ingman Areena(Audi-kenttä) ÅIF - Indians
15.12.2019 B-pojat E-S aluejatkosarja Ingman Areena(Audi-kenttä) ÅIF - Tiikerit II
15.12.2019 B-pojat E-S aluejatkosarja Ingman Areena(Audi-kenttä) GrIFK - ÅIF
14.12.2019 B-pojat 1.divisioona Ingman Areena(Audi-kenttä) ÅIF - PoNoVo/NST
12.12.2019 B-pojat Alueliiga Porvoo, Albert Edelfeltin koulu ÅIF - Blackbirds Musta
06.12.2019 B-pojat 1.divisioona Ingman Areena(Audi-kenttä) ÅIF - Karhut
03.12.2019 B-pojat Alueliiga Masalan LT Center Rangers - ÅIF
02.12.2019 B-pojat harjoituspelit Ingman areena Audi-kenttä ÅIF - ÅIF naiset
01.12.2019 B-pojat E-S aluejatkosarja Kauniainen, Palloiluhalli EräViikingit Valkoinen - ÅIF
01.12.2019 B-pojat 1.divisioona Tampere, Raholan Liikuntakeskus Nokian Krp - ÅIF
01.12.2019 B-pojat E-S aluejatkosarja Kauniainen, Palloiluhalli ÅIF - Oilers Akatemia
23.11.2019 B-pojat 1.divisioona Seinäjoki, Qmax Arena SPV - ÅIF
17.11.2019 B-pojat 1.divisioona Porvoo, Aurora-halli ÅIF - Tiikerit
16.11.2019 B-pojat E-S alueen Kilpasarja Kauklahti THT-Center ÅIF - GrIFK
16.11.2019 B-pojat 1.divisioona Ingman Areena(Audi-kenttä) ÅIF - M-Team
16.11.2019 B-pojat E-S alueen Kilpasarja Kauklahti THT-Center EräViikingit Akatemia - ÅIF
14.11.2019 B-pojat Alueliiga Porvoo, Albert Edelfeltin koulu ÅIF - LoSB
07.11.2019 B-pojat Alueliiga Myllypuron Arena Center EräViikingit Valkoinen - ÅIF
02.11.2019 B-pojat 1.divisioona Campo Center AC Haki - ÅIF
02.11.2019 B-pojat E-S alueen Kilpasarja Campo Center ÅIF - Tiikerit II
02.11.2019 B-pojat E-S alueen Kilpasarja Campo Center ÅIF - Panthers Black
31.10.2019 B-pojat Alueliiga Porvoo, Albert Edelfeltin koulu ÅIF - EräViikingit Musta
27.10.2019 B-pojat E-S alueen Kilpasarja Tuusulan Salibandyhalli Blackbirds - ÅIF
27.10.2019 B-pojat E-S alueen Kilpasarja Tuusulan Salibandyhalli GrIFK - ÅIF
26.10.2019 B-pojat 1.divisioona Ingman Areena(Audi-kenttä) ÅIF - Happee
21.10.2019 B-pojat harjoituspelit Porvoo, Albert Edelfeltin koulu PSS C1-pojat Edustus - ÅIF
19.10.2019 B-pojat 1.divisioona Turku, Sport Garden FBC Turku - ÅIF
19.10.2019 B-pojat E-S alueen Kilpasarja Porvoo, Aurora-halli ÅIF - EräViikingit Akatemia
19.10.2019 B-pojat E-S alueen Kilpasarja Porvoo, Aurora-halli Tiikerit II - ÅIF
12.10.2019 B-pojat 1.divisioona Ingman Areena(Audi-kenttä) ÅIF - TPS Akatemia
10.10.2019 B-pojat Alueliiga Campo Center AC Haki - ÅIF
06.10.2019 B-pojat 1.divisioona Espoo, Stars Arena Indians - ÅIF
06.10.2019 B-pojat E-S alueen Kilpasarja Campo Center Panthers Black - ÅIF
06.10.2019 B-pojat E-S alueen Kilpasarja Campo Center ÅIF - Blackbirds
27.09.2019 B-pojat harjoituspelit Porvoo, Aurora-halli PSS Miehet Edustus - ÅIF
16.09.2019 B-pojat harjoituspelit Sipoon Areena ÅIF - ÅIF Naiset Edustus
14.09.2019 B-pojat SM-karsinnat Myllypuron AC Steelers - ÅIF
14.09.2019 B-pojat SM-karsinnat Myllypuron AC ÅIF - Hawks
01.09.2019 B-pojat harjoituspelit Seinäjoen UT Karhut - ÅIF
31.08.2019 B-pojat SM-karsinnat Seinäjoen UT SPV - ÅIF
31.08.2019 B-pojat SM-karsinnat Seinäjoen UT ÅIF - O2-Jyväskylä
27.08.2019 B-pojat harjoituspelit Sipoon Areena ÅIF C1-pojat - ÅIF
25.08.2019 B-pojat SM-karsinnat Rahola lk ÅIF - GrIFK NG
24.08.2019 B-pojat SM-karsinnat Rahola lk BlueCollars - ÅIF
24.08.2019 B-pojat SM-karsinnat Tampere, Raholan Liikuntakeskus ÅIF - Voima
15.08.2019 B-pojat harjoituspelit Porvoo (Albert Edelfeltin koulu) ÅIF - M-Team
12.08.2019 B-pojat harjoituspelit Ingman Areena(Audi-kenttä) ÅIF - EräViikingit
07.08.2019 B-pojat harjoituspelit Helsinki, Mosahalli EräViikingit Akatemia - ÅIF
27.07.2019 B-pojat harjoituspelit Keski-Uusimaa Areena (Klondyke) Blackbirds - ÅIF
24.07.2019 B-pojat harjoituspelit Hollola, Salpahalli LASB B - ÅIF
B-pojat (2002-2003)
«  Kesäkuu   »
Kategoriat