D1-pojat (2006) Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
04.04.2020 D1 -POJAT ELIITTISARJA Ruskeasuo/ kenttä 1 ÅIF - EräViikingit Itä
04.04.2020 D1 -POJAT ELIITTISARJA Ruskeasuo/ kenttä 1 ÅIF - Oilers White
21.03.2020 D1 -POJAT ELIITTISARJA THT-Center Kauklahti / kenttä 2 PSS Musta - ÅIF
21.03.2020 D1 -POJAT ELIITTISARJA THT-Center Kauklahti / kenttä 2 EräViikingit Sininen - ÅIF
08.03.2020 D1 -POJAT ELIITTISARJA Campo center / kenttä 2 Oilers Blue - ÅIF
08.03.2020 D1 -POJAT ELIITTISARJA Campo center / kenttä 2 ÅIF - EräViikingit Pohjoinen
29.02.2020 D1 -POJAT ELIITTISARJA Porvoo SBH / kenttä 1 ÅIF - SB Vantaa Black
29.02.2020 D1 -POJAT ELIITTISARJA Porvoo SBH / kenttä 1 ÅIF - EräViikingit Itä
09.02.2020 D1 -POJAT ELIITTISARJA Myllypuro/ kenttä 4 ÅIF - PSS Musta
09.02.2020 D1 -POJAT ELIITTISARJA Myllypuro/ kenttä 4 Oilers White - ÅIF
26.01.2020 D1 -POJAT ELIITTISARJA Ingman areena / Aktia -kenttä / Söderkulla EräViikingit North - ÅIF
26.01.2020 D1 -POJAT ELIITTISARJA Ingman areena / kenttä 1 / Söderkulla ÅIF - EräViikingit Sininen
11.01.2020 D1 -POJAT ELIITTISARJA Esport Areena/ kenttä 8 ÅIF - Oilers Blue
11.01.2020 D1 -POJAT ELIITTISARJA Esport Areena/ kenttä 8 SB Vantaa Black - ÅIF
08.12.2019 D1 -POJAT KILPASARJA Ingman areena / kenttä 1 / Söderkulla ÅIF - EräViikingit Sininen
08.12.2019 D1 -POJAT KILPASARJA Ingman areena / kenttä 1 / Söderkulla Indians Black - ÅIF
30.11.2019 D1 -POJAT KILPASARJA THT-Center Kauklahti / kenttä 2 EräViikingit North - ÅIF
30.11.2019 D1 -POJAT KILPASARJA THT-Center Kauklahti / kenttä 2 ÅIF - Tiikerit Sininen
17.11.2019 D1 -POJAT KILPASARJA Esport Areena/ kenttä 8 ÅIF - PSS Musta
17.11.2019 D1 -POJAT KILPASARJA Esport Areena/ kenttä 8 Oilers Blue - ÅIF
09.11.2019 D1 -POJAT KILPASARJA Campo center / kenttä 3 (Latukuja 4, 01280 VANTAA) EräViikingit Sininen - ÅIF
09.11.2019 D1 -POJAT KILPASARJA Campo center / kenttä 3 (Latukuja 4, 01280 VANTAA) ÅIF - Indians Black
02.11.2019 C2-POJAT ALEMPI HAASTAJASARJA Askola areena/ kenttä 1 ÅIF - EräViikingit Valkoinen
02.11.2019 C2-POJAT ALEMPI HAASTAJASARJA Askola areena/ kenttä 1 Oilers Sininen - ÅIF
27.10.2019 C2-POJAT ALEMPI HAASTAJASARJA Ingman areena / Söderkulla / kenttä 1 ÅIF - Light Iron
27.10.2019 C2-POJAT ALEMPI HAASTAJASARJA Ingman areena / Söderkulla/ kenttä 1 Tiikerit Punainen - ÅIF
26.10.2019 D1 -POJAT KILPASARJA Porvoo SBH/ kenttä 1 (Jääkiekkotie 2,06100 PORVOO) ÅIF - Oilers Blue
26.10.2019 D1 -POJAT KILPASARJA Porvoo SBH / kenttä 1(Jääkiekkotie 2,06100 PORVOO) PSS Musta - ÅIF
13.10.2019 D1 -POJAT KILPASARJA Myllypuro/ kenttä 3 ÅIF - EräViikingit North
13.10.2019 D1 -POJAT KILPASARJA Myllypuro/ kenttä 3 Tiikerit Sininen - ÅIF
12.10.2019 C2-POJAT ALEMPI HAASTAJASARJA Campo center / kenttä 3 EräViikingit - ÅIF
12.10.2019 C2-POJAT ALEMPI HAASTAJASARJA Campo center / kenttä 3 ÅIF - Oilers Sininen
08.10.2019 Harkkapeli Areena Center Myllypuro EräViikingit Pohjoinen - ÅIF
06.10.2019 C2-POJAT ALEMPI HAASTAJASARJA Myllypuro/ kenttä 1 Light Iron - ÅIF
06.10.2019 C2-POJAT ALEMPI HAASTAJASARJA Myllypuro/ kenttä 1 ÅIF - Tiikerit Punainen
14.09.2019 MC 2019 Leaf Areena Steelers - ÅIF
14.09.2019 MC 2019 Leaf Areena ÅIF - ErVi Itä
14.09.2019 MC 2019 Leaf Areena Karhut - ÅIF
14.09.2019 MC 2019 Leaf Areena ÅIF - Classic
27.08.2019 Harkkapeli Esport Areena Oilers NG - ÅIF
23.08.2019 Harkkapeli Sipoon Areena ÅIF - Pelicans
D1-pojat (2006)
«  Kesäkuu   »
Kategoriat