B-pojat edustus (2003-2004) Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
07.03.2021 B-Poikien 1-divisioona Askola Areena, Linnankoskentie 61, 07510 Askola ÅIF - Nibacos
06.03.2021 B-Poikien 1-divisioona Sipoon Areena ÅIF - SPV
28.02.2021 B-Poikien 1-divisioona Isokyrö Areena, Isokyrö SPV - ÅIF
27.02.2021 B-Poikien 1-divisioona Spiral-Halli, Tampere Pirkat - ÅIF
20.02.2021 B-Poikien 1-divisioona Sipoon Areena ÅIF - Josba
07.02.2021 B-Poikien 1-divisioona Hani-Halli, Mynämäki SBS Wirmo / Masku - ÅIF
06.02.2021 B-Poikien 1-divisioona Sipoon Areena ÅIF - Happee II
31.01.2021 B-Poikien 1-divisioona Arena Center Ruskeasuo kenttä 4 M-Team - ÅIF
27.01.2021 B-Poikien 1-divisioona Sipoon Areena ÅIF - Indians
23.01.2021 B-Poikien 1-divisioona Sipoon Areena ÅIF - SBS Wirmo / Masku
15.01.2021 B-Poikien 1-divisioona Sipoon Areena ÅIF - PSS
06.01.2021 B-Poikien 1-divisioona Sipoon Areena ÅIF - Sudet SB
20.12.2020 B-Poikien 1-divisioona Kuusankosken Urheilutalo Sudet SB - ÅIF
19.12.2020 B-Poikien 1-divisioona Rantakylän UH, Joensuu Josba - ÅIF
12.12.2020 B-Poikien 1-divisioona Arena Center Myllypuro Kenttä 2 Hawks - ÅIF
04.12.2020 B-Poikien 1-divisioona Stars Areena, Espoo Indians - ÅIF
29.11.2020 B-Poikien 1-divisioona Palkka koulukeskus, Jyväskylä Happee II - ÅIF
21.11.2020 B-Poikien 1-divisioona Aurorahalli PSS - ÅIF
14.11.2020 B-Poikien 1-divisioona Sipoon Areena ÅIF - Pirkat
09.11.2020 B-Poikien 1-divisioona Sipoon Areena ÅIF - M-Team
06.11.2020 B-Poikien 1-divisioona Sipoon Areena ÅIF - Hawks
31.10.2020 B-Poikien 1-divisioona Hollihaka, Kokkola Nibacos - ÅIF
13.09.2020 SM karsinta Kurkelan koulu kenttä1 Classic - ÅIF
12.09.2020 SM karsinta Esport arena kenttä 1 ÅIF - Indians
12.09.2020 SM karsinta Esport arena kenttä 1 Josba - ÅIF
30.08.2020 SM karsinta Tapiolan urheiluhalli ÅIF - SPV
29.08.2020 SM karsinta Tapiolan urheiluhalli ÅIF - Hatsina
29.08.2020 SM karsinta Tapiolan urheiluhalli Oilers - ÅIF
23.08.2020 Esikarsinta Campo Sport KooVee - ÅIF
23.08.2020 Esikarsinta Campo Sport kenttä 4 Helsinki United - ÅIF
22.08.2020 Esikarsinta Campo Center kenttä 1 ÅIF - Karhut
22.08.2020 Esikarsinta Campo Center kenttä 1 KaPa-65 - ÅIF
16.08.2020 Harkkapeli Askola Areena Rangers A - ÅIF
16.08.2020 Harkkapeli Askola Areena ÅIF - Jokerit A
15.08.2020 Harkkapeli Sipoon Areena ÅIF - LaSB
07.08.2020 Harkkapeli Sipoon Areena ÅIF - EräViikingit B Edustus
28.07.2020 Harkkapeli Latokartanon Liikuntahalli Helsinki United - ÅIF
23.07.2020 Harkkapeli Tiger Sport Tiikerit - ÅIF
22.07.2020 Harkkapeli Kurkelan Koulu Blackbirds - ÅIF
B-pojat edustus (2003-2004)
«  Marraskuu   »