Kalenteri
Maaliskuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
9
 
 
 
 
1
2
3
10
4
Harjoitukset:Sipoon Areena
18:45-21:00
Laji+Fyssa
Divari-ryhmän harjoitus18.45 Kokoontuminen ja uusien asioiden läpikäyn
5
6
Harjoitukset:Kokonhalli, Porvoo
19:30-20:30
Fysiikka
Fysiikkatreenit Kokonhallilla keskiviikkoisin klo. 19:30-20:30
Harjoitukset:Söderkulla
19:30-20:30
Fysiikka
Jos ilmoittautuneita tulee vähemmän kuin 5, treeni peruntuu automaattisesti.
7
Harjoitukset:Sipoon Areena
17:00-19:00
Laji+Fyssa
Alue-ryhmäLaji klo. 17-18.30 (Audi-kenttä), oheinen klo. 18.30-19
Harjoitukset:Sipoon Areena
18:30-20:30
Laji+Fyssa
Divari-ryhmä18.30 Fyssa19.00-20.30 Lajiharjoitus (Aktia-kenttä)
8
Peli:Sipoon Areena
19:00-21:00
ÅIF /PSS-Steelers
Paikalle viimeistään klo 17.30
9
10
Peli:Campo Center 2
10:00-10:01
ÅIF / PSS II-KARSINNAT PÄÄSYSTÄ SM-SARJAN PUDOTUSPELIKARSINTAAN
KARSINNAT PÄÄSYSTÄ SM-SARJAN PUDOTUSPELIKARSINTOIHIN:
Peli:Autocenter Areena Tampere
12:00-14:00
Koovee-ÅIF /PSS
Matkustamisesta tulee erillinen info
11
11
Harjoitukset:Sipoon Areena
18:45-21:00
Laji+Fyssa
Divari-ryhmän harjoitus18.45 Kokoontuminen ja uusien asioiden läpikäyn
12
13
Harjoitukset:Kokonhalli, Porvoo
19:30-20:30
Fysiikka
Fysiikkatreenit Kokonhallilla keskiviikkoisin klo. 19:30-20:30
Harjoitukset:Söderkulla
19:30-20:30
Fysiikka
Jos ilmoittautuneita tulee vähemmän kuin 5, treeni peruntuu automaattisesti.
14
Harjoitukset:Sipoon Areena
17:00-19:00
Laji+Fyssa
Alue-ryhmäLaji klo. 17-18.30 (Audi-kenttä), oheinen klo. 18.30-19
Harjoitukset:Sipoon Areena
18:30-20:30
Laji+Fyssa
Divari-ryhmä18.30 Fyssa19.00-20.30 Lajiharjoitus (Aktia-kenttä)
15
16
17
12
18
Harjoitukset:Aurora, Porvoo
19:00-21:00
Laji+Fyssa
Divari-ryhmän harjoitus19.00 Kokoontuminen ja palaveri19.30 Fys
19
20
Harjoitukset:Kokonhalli, Porvoo
19:30-20:30
Fysiikka
Fysiikkatreenit Kokonhallilla keskiviikkoisin klo. 19:30-20:30
Harjoitukset:Söderkulla
19:30-20:30
Fysiikka
Jos ilmoittautuneita tulee vähemmän kuin 5, treeni peruntuu automaattisesti.
21
Harjoitukset:Sipoon Areena
17:00-19:00
Laji+Fyssa
Alue-ryhmäLaji klo. 17-18.30 (Audi-kenttä), oheinen klo. 18.30-19
Harjoitukset:Sipoon Areena
18:00-20:00
Laji+Fyssa
Divari-ryhmä18.00 Palaveri18.30-20.00 Peliin valmistava harjoit
22
23
Tapahtuma:12:00 Playoffs karsinta
23.3 ÅIF/PSS vs. Aluesarjojen voittaja24.3 SM-sarjan 8. vs. 23.3 ottel
Peli:Sipoon Areena
14:00-16:00
ÅIF /PSS-Blackbirds
Paikalle klo. 12.30
24
Tapahtuma:12:00 Playoffs karsinta
23.3 ÅIF/PSS vs. Aluesarjojen voittaja24.3 SM-sarjan 8. vs. 23.3 ottel
13
25
Harjoitukset:Sipoon Areena
18:45-21:00
Laji+Fyssa
Divari-ryhmän harjoitus18.45 Kokoontuminen ja uusien asioiden läpikäyn
26
27
Harjoitukset:Kokonhalli, Porvoo
19:30-20:30
Fysiikka
Fysiikkatreenit Kokonhallilla keskiviikkoisin klo. 19:30-20:30
Harjoitukset:Söderkulla
19:30-20:30
Fysiikka
Jos ilmoittautuneita tulee vähemmän kuin 5, treeni peruntuu automaattisesti.
28
Harjoitukset:Sipoon Areena
17:00-19:00
Laji+Fyssa
Alue-ryhmäLaji klo. 17-18.30 (Audi-kenttä), oheinen klo. 18.30-19
Harjoitukset:Sipoon Areena
18:30-20:30
Laji+Fyssa
Divari-ryhmä18.30 Fyssa19.00-20.30 Lajiharjoitus (Aktia-kenttä)
29
30
31

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/sbpox/calendar/ical.php?cal=C1pojat2003_769
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita