Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
A-tytöt (2000-2002) Joukkueenjohtaja Skogster Christer @: aif2003t@gmail.com
tel:0417487799
B-pojat (2002-2003) Joukkueenjohtaja Heikka-Toivonen Raisa @: raisa.heikka-toivonen@kolumbus.fi
tel:0405002756
B-pojat (2002-2003) Joukkueenjohtaja Kronberg Kim @: kim.kronberg@pp.inet.fi
tel:+358405669137
B-pojat (2002-2003) Joukkueenjohtaja Rajala-Poikolainen Jenni @: jenni.rajala-poikolainen@elisanet.fi
tel:0400657983
B-tytöt (2003-2004) Joukkueenjohtaja Skogster Christer @: aif2003t@gmail.com
tel:0417487799
C1-pojat (2004) Joukkueenjohtaja Skogster Christer @: aif2003t@gmail.com
tel:0417487799
C2-pojat (2005) Joukkueenjohtaja Skogster Christer @: aif2003t@gmail.com
tel:0417487799
D1-pojat (2006) Joukkueenjohtaja Sinda Kati @: kati.sinda@gmail.com
tel:050 330 5661
D2-pojat (2007) Joukkueenjohtaja Sandvik Jari @: jari.sandvik@gmail.com
tel:+358408222226
E2-pojat (2009) Joukkueenjohtaja Heiskanen Niina @: niina.heiskanen@restaone.fi
tel:050-467 4070
F1-pojat (2010) Joukkueenjohtaja Bruun Patric @: patric.bruun@gmail.com
tel:0503343401
F2-pojat (2011) Joukkueenjohtaja Joffell Jutta @: jutta.joffell@gmail.com
tel:040 865 8117
G1-pojat (2012) Joukkueenjohtaja Jernmark Mikael @: mikael.jernmark@gmail.com
tel:0458675552
G2-pojat (2013) Joukkueenjohtaja Qvickström-Helling Jan @: janne.qvickstromhelling@adalensif.com
tel:+358503132091
D/E-tytöt (2007-2010) Joukkueenjohtaja Freudenthal Melina @: melina.freudenthal@edu.hel.fi
tel:050-5709002
F-tytöt (2011-2012) Joukkueenjohtaja Kullberg Sanna @: sanna.kullberg@gmail.com
tel:040-7033447
F-tytöt (2011-2012) Joukkueenjohtaja Nyberg Inna @: nyberg.inna@gmail.com
tel:050-3252503
Miehet edustus Joukkueenjohtaja Boman Michael tel:0400709387
Miehet edustus Joukkueenjohtaja Söderholm Stig @: stig.soderholm@hotmail.com
tel:0400-174903
Miehet II Joukkueenjohtaja Savukoski Tuomo @: tume.savukoski@gmail.com
tel:0400703372
Miehet III Joukkueenjohtaja Tulokas Tatu @: tatu.tulokas@gmail.com
tel:0503935073
Ikämiehet Joukkueenjohtaja Nortamo Peter @: peter.nortamo@oiv.fi
tel:0405869850
Naiset edustus Joukkueenjohtaja Hartwall Pia @: pia@gumbostrand.fi
tel:0405127902
Naiset XS Joukkueenjohtaja Virtanen Janiina @: janiina.virtanen19@gmail.com
tel:0404180302
Naiset X Joukkueenjohtaja Boxström-Repo Sally @: sally.boxstrom@hotmail.fi
tel:0405628820
Naiset OHO Joukkueenjohtaja Vuorio Hannele @: hannelev70@gmail.com
tel:
Ådalens Idrottsförening
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Kategoriat